REAGON ENI ÇOBANI/ Pas shoqërimit në polici publikon foton me… – AlpeGossip
REAGON ENI ÇOBANI/ Pas shoqërimit në polici publikon foton me…

REAGON ENI ÇOBANI/ Pas shoqërimit në polici publikon foton me…

Paraditen e sotme juristja Eni Çobani është shoqëruar ditën e sotme në Komisariatin e Gjirokastrës, teksa ishte në një seancë gjyqësore në këtë qytetet.

Motivi ka qenë një debat i fortë verbal, mes Eni Çobani, e cila mbronte si avokate Merushe Mengrin dhe ish-nuses së djalit të saj, Rudina Islamaj.

Pak minuta më parë, në një postim në Instagram eni shfaqet në foto me Merushe Mengrin, duke shkruar : E dua Gjirokastren sic dua gjithe trevat ku ka shqiptare po ketu kam rrenjet e te pareve te mi dhe ndihem si ne shtepine time.Faleminderit per mbeshtetjen dhe dashurine patriotet e mi.