Adriana Lima dedikim shkrimtarit turk: “Ti solle magji në …” – AlpeGossip
Adriana Lima dedikim shkrimtarit turk: “Ti solle magji në …”

Adriana Lima dedikim shkrimtarit turk: “Ti solle magji në …”

Adriana Lima dhe Metin Hara bënë publike lidhjen e tyre verën e kaluar. Dhe çifti nuk heziton të tregojë dashurinë e tyre në rrjetet sociale.

Supermodelja i ka dedikuar një urim emocionues shkrimtarit turk për ditëlindje.

“Gjithçka e imja, ti solle magji në jetën time. Gëzuar ditëlindjen,”-shkrujti ylli i pasarelave.

Adriana dhe Metin kanë takuar familjet e njëri-tjetrit. Dhe pavarësisht distancës vazhdojnë ta mbajnë marrëdhënien e tyre me pasion.