“E KAM NDJEKUR…”/ Ilir Shaqiri: Do zgjidhja të përballesha me Luizin në ‘Big Brother’ – AlpeGossip
“E KAM NDJEKUR…”/ Ilir Shaqiri: Do zgjidhja të përballesha me Luizin në ‘Big Brother’

“E KAM NDJEKUR…”/ Ilir Shaqiri: Do zgjidhja të përballesha me Luizin në ‘Big Brother’

Balerini i njohur dhe fituesi i “Big Brother VIP Albania 1”, Ilir Shaqiri ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin “N’kohë” me gazetarin Ermal Qori.

Ilir Shaqiri: Do zgjidhja të përballesha me Luizin në 'Big

Ai ka treguar se e ndjek “Big Brother 2” gjatë primeve dhe nëse do të ishte pjesë e këtij edicioni do zgjidhte të përballej me Luizin.

Ilir Shaqiri: Do zgjidhja të përballesha me Luizin në 'Big

“E kam ndjekur nëpërmjet primeve. Teksa shoh këtë bigun tani vlerësoj më shumë atë të parin, pasi ai kishte më shumë njerzillik. Artisti duhet ta tregoj atë që përfaqëson kur prezanton fjalën VIP. Besoj po të isha pjesë e këtij edicioni do të zgjidhja në përballje Luizin. Nuk më tremb se trembja është fjalë e madhe, dhe nuk ka asgjë për të trembur, thjeshtë mendoj se do të ishte shumë interesante konfrontimi”, ka thënë Iliri.