NXITONI GOCA! Bluzën me in të momentit e gjen te dollapi i babit! – AlpeGossip
NXITONI GOCA! Bluzën me in të momentit e gjen te dollapi i babit!

NXITONI GOCA! Bluzën me in të momentit e gjen te dollapi i babit!

‘Bluzat e babit’, pra, ato të gjerat, me vija dhe me jakë janë në modë dhe këtë e thonë gocat më me stil, si për shembull Rihanna dhe Hailey Bieber.

Ato s’kanë hezituar ta kombinojnë një bluzë të tillë dhe në fakt, s’duken aspak keq.

Riri e ka kombinuar me një palë xhinse të gjera, kambalet, syze të zeza, si dhe ka vënë në pah barkun e rrumbullakosur.

Bluzën me in të momentit e gjen te dollapi i babit!

BACKGRID

Hailey zgjodhi po ashtu me një palë xhinse të gjera, xhaketë dhe çantë lëkure, të zeza.

Bluzën me in të momentit e gjen te dollapi i babit!

THECELEBRITYFINDER/BAUER-GRIFFIN

S’dimë ç’të mendojmë me këtë rikthim që e kemi parë nëpër komeditë e viteve ’90, por nëse do t’i rikrijosh këto kombinime, shko me vrap te dollapi i babit.