U spekulua se është shtatzënë, Armina publikon FOTON ku tregon se… (FOTO) – AlpeGossip
U spekulua se është shtatzënë, Armina publikon FOTON ku tregon se… (FOTO)

U spekulua se është shtatzënë, Armina publikon FOTON ku tregon se… (FOTO)

Armina Mevlani është blogeria e njohur shqiptare dhe gjithashtu e fejuara e Shkëlzen Berihës.

Para pak ditësh u diskutua që Armina është shtatzënë dhe shumë shpejt do të martohej me të fejuarin e saj, Shkëlzenin.

Por këtyre “spekulimeve” i është përgjigjur Armina me anën e një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon trupin në formë.

Bazuar në linjat e saj Armina nuk është në rrugën për tu bërë nënë, të paktën jo edhe për pak kohë.

“E adhuroj këtë veshje, gati për verën” kishte shkruar Armina në këtë postim