RITA DHE TAIKA U MARTUAN NË FSHEHTËSI/ Zbulohen detaje nga ceremonia madhështore që pritet të mbajnë – AlpeGossip
RITA DHE TAIKA U MARTUAN NË FSHEHTËSI/ Zbulohen detaje nga ceremonia madhështore që pritet të mbajnë

RITA DHE TAIKA U MARTUAN NË FSHEHTËSI/ Zbulohen detaje nga ceremonia madhështore që pritet të mbajnë

Prej disa ditësh, mediat e huaja kanë raportuar se artisja shqiptare Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar. Dyshimet lindën pasi regjisori nga Zelanda e Re u fotografua me një unazë martese në gisht. Më pas, ishte vetë Rita që ndau disa fotografi ku vinte në pah unazën e martesës.

Dyshja mësohet se janë bashkë që nga viti i kaluar

Ndonëse ata nuk kanë konfirmuar asgjë publikisht, The Sun raportoi se ata janë martuar. Së fundmi, është zbuluar se këngëtarja shqiptare dhe partneri i saj i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni private të mbajtur së fundmi në Londër.

Ata thuhet se janë martuar në një "ceremoni intime"

Ishte një ngjarje intime megjithëse thuhet se çifti po përgatitet për një ceremoni të madhe, të stilit të showbizz-it për të festuar dashurinë e tyre me shumë të ftuar. Rita tani do të quhet Waititi-Ora, dhe tashmë është rikthyer në punë duke anashkaluar muajin e mjaltit.

 

Taika Waititi dhe Rita Ora thuhet se janë martuar