E NXORRI DEA NË NOMINIM/ Efi largohet nga Big Brother VIP – AlpeGossip
E NXORRI DEA NË NOMINIM/ Efi largohet nga Big Brother VIP

E NXORRI DEA NË NOMINIM/ Efi largohet nga Big Brother VIP

E nxori Dea në nominim, Efi lë sonte Big Brother VIP.

Dea Mishel e cila fitoi “Lojën e inteligjencës”, kishte në dorë zarfin e kuq të futur në shtëpi nga Vëllai i Madh.

Duke qenë se fitoi lojën, Dea kishte mundësinë të dërgonte tre banorë në televotim.

Banorët që ajo zgjodhi ishin Efi, Kiara dhe Luizi.

Pas televotimit, shtepine e la Efi.