“DO TA MARR HAKUN”/ Çfarë i tha Luizi Efit para se të largohej nga shtëpia e “BB VIP” – AlpeGossip
“DO TA MARR HAKUN”/ Çfarë i tha Luizi Efit para se të largohej nga shtëpia e “BB VIP”

“DO TA MARR HAKUN”/ Çfarë i tha Luizi Efit para se të largohej nga shtëpia e “BB VIP”

Efi u largua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP” pasi Dea Mishel e çoi në nominim me Kiarën dhe Luizin. Para se të largohej, Luizi i tha se do merrte hak për të. Mirëpo Efi, e cila është e bindur që ai do të jetë fituesi, i kërkoi t’i premtonte që nuk do të përfshihej emocionalisht.

Efi: Liderin tim do ta lë në fund. Një lider ka kjo shtëpi dhe një fitues. Më vjen keq që po ua them. Ti je vetëm TI! More vesh?

Luizi: Do ta marr hakun.

Efi: Ti duhet ta fitosh, ma premto, mos u përfshi emocionalisht. Ndërsa Olta ka për të dalë shumë shpejt.