JU KUJTOHET ZEIN TEK KLONI? Nuk do ta njihni sa i bukur duket sot (FOTO) – AlpeGossip
JU KUJTOHET ZEIN TEK KLONI? Nuk do ta njihni sa i bukur duket sot (FOTO)

JU KUJTOHET ZEIN TEK KLONI? Nuk do ta njihni sa i bukur duket sot (FOTO)

Seriali “Kloni” ka qenë ndër serialet më të ndjekur, jo vetëm në Shqipëri, por në të gjitha vendet ku është transmetuar. Për shkak të historisë së veçantë ky prodhim i vitit 2002 tërhoqi vëmendjen e teleshikuesve dhe i mbante çdo ditë gozhduar para ekranit.

Nëse e keni ndjekur me siguri e mbani mend edhe bashkëshortin e dytë të Zhades, Zein.

Luciano Lebelson Szafir sot është 49 vjeç, është i martuar dhe ka dy fëmijë të vegjël Sasha dhe David. Luciano vazhdon profesionin si aktor dhe gjithashtu merret edhe me biznese.

Ndonëse tek “Kloni” kishte një pamje misterioze, në realitet aktori ka një pamje krejt tjetër dhe është cilësuar shpesh si aktori mëseksi i telenovelave./Xing.al