CARDI B BËN SKANDALIN E RRADHËS/ Publikon video erotike gjatë momentit intim me partnerin - AlpeGossip
CARDI B BËN SKANDALIN E RRADHËS/ Publikon video erotike gjatë momentit intim me partnerin

CARDI B BËN SKANDALIN E RRADHËS/ Publikon video erotike gjatë momentit intim me partnerin

Fansat e reperes e quajtën “skandal” dhe “e shpifur” këtë video, çka bëri që Cardi të reagonte. “Nuk po më prekte në zonën intime sepse kisha veshur pantallona të shkurtëra…Por do doja të ndodhte. Isha shumë shumë e eksituar”, ka shkruar Cardi.

“Fakti që e publikove online. Çfarë shembulli të mire ka për fansat e saj në moshë të re”, kishte shkruar njëri dhe Cardi i është përgjigjur: “Unë repoj për këtë pse habitesh? Dhe nëse je fans i ri s’duhet të jesh në faqen time”.