E ka puthur dielli! Zaimina paska marrë atë ngjyrën perfekte që të gjithë do ta donin (FOTO) – AlpeGossip
E ka puthur dielli! Zaimina paska marrë atë ngjyrën perfekte që të gjithë do ta donin (FOTO)

E ka puthur dielli! Zaimina paska marrë atë ngjyrën perfekte që të gjithë do ta donin (FOTO)

Zaimina Vasjari ka arritur ngjyrën perfekte të trupit dhe që pa nisur mirë vera.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto me rroba banje trup, në ngjyrë dielli, krahas së cilës shkruan:

‘E puthur nga dielli’.

Vetëm pak muaj më parë këngëtarja e njohur ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë dhe çdo foto e saj përbën lajm për rikthimin kaq shpejt të linjave seksi.