Harrojini ato me shpatulla jashtë: Ja pesë bluzat që duhet të vishni tani sipas Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
Harrojini ato me shpatulla jashtë: Ja pesë bluzat që duhet të vishni tani sipas Lori Hoxhës (FOTO)

Harrojini ato me shpatulla jashtë: Ja pesë bluzat që duhet të vishni tani sipas Lori Hoxhës (FOTO)

Trendi i bluzave me shpatullat jashtë është padyshim tepër i këndshëm e femëror. Por pas tre viteve që e shohim në çdo tre postime në Instagram dhe tek çdo shoqe e jona, ndoshta na ka ardhur disi në majë të hundës. Dhe për të gjitha ju që ndiheni si ne, ja cilat janë 5 alternativat më trendy të momentit për të zëvendësuar bluzat me shpatulla jashtë, sipas një prej fashionistave më të preferuara shqiptare: Lori Hoxha.

Kanotieret mikroskopike

 

Bluzat e bardha stil viktorian

 

 

Bluzat me lidhje në pjesën e përparme

 

Këmishat me printe kafshësh

Bluzat Asimetrike