“JE BLLOF”/ Debat mes Ilirit dhe Monikës, ja ARSYEJA – AlpeGossip
“JE BLLOF”/ Debat mes Ilirit dhe Monikës, ja ARSYEJA

“JE BLLOF”/ Debat mes Ilirit dhe Monikës, ja ARSYEJA

Gjatë kësaj jave ka pashr një drbat mes Monikës dhe Ilirit pasi aktorja zgjodhi të shkonte në televotim me Beniadën për të zbuluar se kush nga të dyja do shkonte në finale.

Të dy konkurentët patën një debat të fortë pasi ai i tha se ka dalë shumë bllof për lojën që ka bërë.

Drbati ka nisur dhe oër arsyen se Monika i ka thënë Ilirit se në çdo prime në minutën e 12 ai shtyp butonin e debateve.

Gjithashtu Iliri u shpeh se Monika duhet të kishte luajtur ndryshe dhe jo të zgjidhte Beniadën lasi duhet të shikonte diferencën.