Fadil Berisha fotografoi Elgitin dhe Klean/ Nuk do ta besoni se me kë yll botëror e krahason moderatoren – AlpeGossip
Fadil Berisha fotografoi Elgitin dhe Klean/ Nuk do ta besoni se me kë yll botëror e krahason moderatoren

Fadil Berisha fotografoi Elgitin dhe Klean/ Nuk do ta besoni se me kë yll botëror e krahason moderatoren

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të përfolur dhe më të komentuar përsa i përket jetës personale. Së fundmi çifti ka tërhequr vëmendjen me një foto të postuar në rrjetet sociale. Tepër seksi, me këmishë të zbërthyer dhe pa reçipeta Klea pozon krah Elgitit që mban një vështrim serioz.

Të dy të kombinuar në të bardha kanë pozuar për fotografin e njohur Fadil Berisha. Ky i fundit e ka krahasuar bukurinë natyrale të moderatores me yllin botëror, Salma Hayek në rininë e saj. Po ju si mendoni ngjajnë Klea dhe Salma(kur ka qenë e re)?