Angela Martinit i paska bërë mirë martesa! Shikoni sa në formë duket modelja (FOTO) - AlpeGossip
Angela Martinit i paska bërë mirë martesa! Shikoni sa në formë duket modelja (FOTO)

Angela Martinit i paska bërë mirë martesa! Shikoni sa në formë duket modelja (FOTO)

Angela Martini ka vazhduar me fotot provokative nëpër rrjetet sociale, por si duket pas kësaj bukurie të saj qëndron diçka tjetër
Asaj i ka bërë mirë martesa me miliarderin rumun dhe për çdo ditë e më shumë duket edhe më e bukur.

S’paku kjo vërehet në fotot që bukuroshja shqiptare poston nëpër rrjetet sociale.

Në fotot e fundit që Angela ka postuar nëpër rrjetet sociale duket më e kolme dhe në një formë superseksi.

Thjesht është e papërballueshme në këto foto.