Luana Vjollca e DJEG ”Instagramin”/ Veshur me të bardha, moderatorja seksi do t’ju “heqi trurin” (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca e DJEG ”Instagramin”/ Veshur me të bardha, moderatorja seksi do t’ju “heqi trurin” (FOTO)

Luana Vjollca e DJEG ”Instagramin”/ Veshur me të bardha, moderatorja seksi do t’ju “heqi trurin” (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër personazhet shqiptare më të pëlqyera për pamjen e saj, dhe merr gjithmonë vëmendjen në daljet e saj publike.

Ajo është një prej personazheve më të komentuara përsa i përket jetës private, megjithëse Luana ka vendosur të mos reagojë fare ndaj këtyre lajmeve apo komenteve.

Sot Luana ka postuar një foto në instagram ku mesa duket do ti çmendi të gjithë kur ta shohin.

Epo duket që moderatorja di të tërheqi vëmendjen në çdo moment, dhe të vi pranë publikut ashtu siç do ai./AlpeNews.al/