Puthje dhe prekje në zonën intime me modelen/ Këngëtarja shqiptare dhuron skenat erotike në klipin e ri (VIDEO) – AlpeGossip
Puthje dhe prekje në zonën intime me modelen/  Këngëtarja shqiptare dhuron skenat erotike në klipin e ri (VIDEO)

Puthje dhe prekje në zonën intime me modelen/ Këngëtarja shqiptare dhuron skenat erotike në klipin e ri (VIDEO)

Lindita Halimi e ka menduar mirë rikthimin në muzikë me një këngë dhe klip tepër provokues.

Këngëtarja shqiptare rikthehet fuqishëm pas pjesëmarrjes në Eurovizion dy vite më parë, me një këngë ritmike verore.

Edhe pse vera po ikën, Lindita Halimi dhuron disa pamje vërtet të nxehta në klipin e ri.

Ajo shfaqet bashkë me një modele bjonde, shumë seksi në klip dhe dhuron disa momente me pullë të kuqe.

Herë një prekje në vendin intim dhe herë një puthje pasionante me vajzën, Lindita Halimi sjell klipin më erotik që ka bërë ndonjëherë dhe që duhet ta shihni me patjetër.