“ÇDO MUAJ I DUKEM…”/ Selvija poston FOTON me Shpatin, ja çfarë shkruan – AlpeGossip
“ÇDO MUAJ I DUKEM…”/ Selvija poston FOTON me Shpatin, ja çfarë shkruan

“ÇDO MUAJ I DUKEM…”/ Selvija poston FOTON me Shpatin, ja çfarë shkruan

Bashkëshortja e Shpat Kasapit, Selvija, ka spikatur gjithmonë për ndryshimet e shpeshta në ‘look’.

Së fundmi, ajo ka vendosur lente në ngjyrë jeshile dhe duket shumë ndryshe. Selvija ka publikuar një foto krah Shpatit në Instagram, duke thënë se atij i duket çdo muaj ndryshe nga eksperimentimet e shumta.

“Nuk e lashë 1 muaj të vetëm pa mos e ndryshu pamjen, çdo muaj ndryshe i dukem. #mbretiim”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që çifti disa javë më parë janë bekuar me një djalë, të cilin e kanë e pagëzuar me emrin Roel.