Pasi i hodhën reçipetat në skenë/ Shihni çfarë i bëjnë këtë herë fanset për Ledrin (VIDEO) – AlpeGossip
Pasi i hodhën reçipetat në skenë/ Shihni çfarë i bëjnë këtë herë fanset për Ledrin (VIDEO)

Pasi i hodhën reçipetat në skenë/ Shihni çfarë i bëjnë këtë herë fanset për Ledrin (VIDEO)

Ledri ka filluar të përballet me të papritura nëpër koncertet e tij. Pasi i hodhën reçipetat në skenë, fanset e fiksuara pas Ledrit e kanë çuar ‘lojën’ në një tjetër nivel. Njëra prej tyre ose edhe e njëjta vajzë,  duhet të ketë menduar se mbathjet do të ishin një artikull më pikant dhe impresionues, ndaj nuk ka nguruar t’ia hedhë ato në skenë. Reperi ka ndërprerë performancën për t’i ngritur lart në mënyrë demonstrative ndërsa nga videoja nuk kuptohet mirë se çfarë thotë. Sidoqoftë, tani nuk duket se Ledrit i bëjnë më përshtypje të papritura të tilla. Tani pyetja është; deri ku do të guxojnë me fantazinë herën tjetër fanset fanatike të reperit, i cili duket se arrin ta ngrohë atmosferën më shumë se ç’duhet nëpër koncertet e tij.