ME NJË TJETËR NË KRAHË / Zbulohet e dashura e re e Mozzik dhe duket fiks si Loredana – AlpeGossip
ME NJË TJETËR NË KRAHË / Zbulohet e dashura e re e Mozzik dhe duket fiks si Loredana

ME NJË TJETËR NË KRAHË / Zbulohet e dashura e re e Mozzik dhe duket fiks si Loredana

Mozzik e Loredana u bënë muaj të ndarë, por dyshja vazhdon të jenë shumë të komentuar në media, kjo edhe për faktin se ata nuk i kanë kursyer deklaratat ndaj njëri-tjetrit. Kujtojmë këtu që vetëm pak ditë më parë Loredana deklaroi se ajo dhe Mozzik nuk patën një arsye për ndarjen, por ishin të dy shumë të stresuar. Mozzik reagoi ashpër ndaj kësaj deklarate duke thënë se fajin për ndarjen sipas tij e kishte Loredana.

Për të mos harruar që gjatë kësaj periudhe të dy kanë bërë statuse thumbuese ndaj njëri-tjetrit. Kështu duket të jetë edhe postimi i fundit nga Loredana e cila zbulon se ishi i saj (pra Mozzik) ka një të dashur të re që duket fiks si ajo.

“Kur ishi jot ka një të dashur të re dhe ajo duket fiks si ty”, shkruhet në postimin e Loredanës.