SHTATËZËNË NË MOSHËN 40 VJEÇ/ Këto janë vip-et që u bënë nëna pas karrierës (FOTO) – AlpeGossip
SHTATËZËNË NË MOSHËN 40 VJEÇ/ Këto janë vip-et që u bënë nëna pas karrierës (FOTO)

SHTATËZËNË NË MOSHËN 40 VJEÇ/ Këto janë vip-et që u bënë nëna pas karrierës (FOTO)

Sot është më habi mosha që zgjedh për tu bërë nënë.

Ndryshe nga vitet e kaluara kur  personazhet e njohuar zgjidhin të bëheshin me fëmijë në një moshë të vogël, disa prej femrave të ekranit zgjodhën  pas moshës 40 vjeçare për ta përjetuar këtë ndjesi.

Disa e morën këtë titull për herë të parë dhe disa nga vipe-t e gëzuan për herë të dytë këtë lumturi.

Mesa duket pas një karriere të suksesshme këto artiste morën vendimin më të mirë mundshëm.

AlpeNews.al ju njeh me katër femrat e showbizizt të cilat u bënë nënë në mosh të madhe.

Linda Rama

Inva Mula

Aurela Gaçe

Diellza Kolgeci

AlpeNews.al