"MASHALLAH B*THA, TA SHKUL ME DHËMBË"/ Komente pikante të ditës, fansat "u nxorrën bojën" vip-ave - AlpeGossip
“MASHALLAH B*THA, TA SHKUL ME DHËMBË”/ Komente pikante të ditës, fansat “u nxorrën bojën” vip-ave

“MASHALLAH B*THA, TA SHKUL ME DHËMBË”/ Komente pikante të ditës, fansat “u nxorrën bojën” vip-ave

Së fundmi vajzat nuk po ngruojn të publikojn foto ku shfaqen super seksi  dhe format e tyre fizike u kanë rënë në sy dhe fansave.

Çdo ditë ehde më shum⌂ shihet tendenca e ndjekësve për të kritikuar personazhte  e njohura duke folur troç për detaje që nuk u shpëtojnë.

Dita e somte duket se është e mbushur me komentet e pamjes fizike. Nga gjoksi i bërë plastik deri tek fama ja çfarë u shkruajtën sot fansat vip-ave në rrjetin e tyre social “Instagram”.

Eva Murati

Rashel Kolaneci

Uindi Haxhiaj

AlpeNews.al