ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj tregon simptomat e pazakonta të shtatzënisë – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj tregon simptomat e pazakonta të shtatzënisë

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj tregon simptomat e pazakonta të shtatzënisë

Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël dhe së shpejti ajo dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl do të bëhen prindër për herë të parë. Afërdita është në pritje të një djali dhe çifti po presin me padurim për ta marrë në krahë.

Gjatë kësaj kohe modelja është treguar shumë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi u ka kthyer përgjigje pyetjeve të fansave.

Ajo ka treguar se çuditërisht ka shumë energji dhe të gjithë habiten me të.

Afërdita vazhdon të ushtrohet rregullisht në palestër, nuk ka pasur fare dhimbje dhe vazhdon konsumon kafe.