”SHUM KATUNARE ZEMRA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SHUM KATUNARE ZEMRA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SHUM KATUNARE ZEMRA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Rudina Dembacaj ka postuar një foto ku duket e kuruar deri në detaj. Një ndjekës ka një pyetje lidhur me pozën që ka ajo marrë.

Çilejta Xhilaga ka ndarë me ndjekësit një foto tepër të bukur teksa duket e lyer dhe e rregulluar. Teksa shumë nga ndjekësit e kanë komplimentuar, një tjetër mendon se foto e saj është e modifikuar. 

Enca Haxhia para pak ditësh nxorri klipin e saj të ri dhe ka postuar një foto të shkëputur nga xhirimet por mesa duket një fanseje nuk i pëlqen. /AlpeGossip.al