Linda Rei TALLET me moderatorin e “Top Channel”! Ai shfaqet i eksituar: Sa të… (FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei TALLET me moderatorin e “Top Channel”! Ai shfaqet i eksituar: Sa të… (FOTO)

Linda Rei TALLET me moderatorin e “Top Channel”! Ai shfaqet i eksituar: Sa të… (FOTO)

Linda Rei njihet për provokimet e shumta në rrjet dhe herë herë përplasjet që ka me personazhet e njohur shqiptare. Po mesa shohim fiksimin e paska me meshkujt e ekranit. Herë herë ngacmon Noizyn, herë këngëtarë të njohur.

Kësaj radhe ka zgjedhur të ngacmojë Klevi Kadillin, moderatorin e Pop Culture në Top Channel.

Klevi ka shpërndarë një video në rrjetin e tij social të cilën mesa duket se ka parë mirë veten. Nuk e dimë çfarë e ka “provokuar” Klevin gjatë kohës së videos, por Linda Rei ka kapur DETAJIN  dhe e ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram:

“Sa të bukura këto pantallonat more Klevi Kadilli” shkruan ajo, duke vendosur një emiji sysh të habitur afër penisit të tij.

Epo Klevi tregohu më i kujdesshëm herës tjetër, sepse mesa duket nuk mund ti shpëtosh syve të njerëzve./AlpeNews.al/