“NUK DUA VAJZA PËR SHTËPI”/ Atdheu tregon KUSHTET që duhet të ketë e dashura e tij – AlpeGossip
“NUK DUA VAJZA PËR SHTËPI”/ Atdheu tregon KUSHTET që duhet të ketë e dashura e tij

“NUK DUA VAJZA PËR SHTËPI”/ Atdheu tregon KUSHTET që duhet të ketë e dashura e tij

Atdheu ishte i ftuar së fundmi në “D-Night” dhe një ndër pyetjet ishte tek e ardhmja, sidomos tek vajza që do të donte të kishte në krah.

Atdheu tha se do në krah një vajzë në karrierë, të zonjën e vetes dhe kur të bëhen bashkë të plotësojnë njëri-tjetrin në çdo aspekt.

Dajana: Si duhet të jetë femra jote ideale Atdhe?

Atdheu: Do të t’a përshkruaj si pamje të jashtme? E dua brune…jo se bëj shaka. Femra ideale për mua duhet të jetë me karrierë. Dua një vjazë që ka dalë, të jetë e shëtitur.

Këtë problem në fakt e kam pasur dhe vazhdoj ta kem edhe sot me shumë shokë të mi, ku më thonë se përse do një femër që të punojë. Po çfarë lidhje ka? Ajo të bëhet e zonja e vetes. Unë nuk dua që nesër pasnesër kur të dal në ndonjë takim, ndonjë drekë apo darkë familjare ose shoqërore dhe atë vajzën që e kam në krah të shoh nëse di të flasë apo jo. Nuk dua një femër që të jetë amvisë me pak fjalë.