ËSHTË KAQ E BUKUR/ Drake merr dhuratën e parë si baba për Krishtlindjet (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË KAQ E BUKUR/ Drake merr dhuratën e parë si baba për Krishtlindjet (FOTO)

ËSHTË KAQ E BUKUR/ Drake merr dhuratën e parë si baba për Krishtlindjet (FOTO)

Drakë është një baba me fat! Fituesi i çmimit “Grammy” organizoi shtëpinë e tij Krishtlindjet e para dhe duket se iaka kaluar shumë mirë. Djali i tij vetëm 1 vjeç e lumturoi me një dhuratë shumë të ëmbël, të cilën reperi do e mbaj mend shumë gjatë..

Adonis ka realizuar një pikturë me gjurmët e dorës së tij në ngjyrën blu, jeshile të verdhë si dhe të kuqe. Pikturën e veçantë, Drake e ka vendosur në kornizë dhe më pas e publikoi në rrjetet sociale

“Adonis: Picasso mos më sfido mua” – shkruan babai krenar krahas fotos së publikuar.

Drake konfirmoi në verën e këtij viti se ishte bërë baba, përmes teksteve të këngëve të tij në albumin “Scoprion”. Pas kësaj, ai filloi të jepte intervista në lidhje me djalin ku tregohej shumë krenar.

“Kam një djalë, është shumë i bukur. Ka sy mrekullisht të bukur në ngjyrë bojëqielli” – është shprehur reperi.

View this post on Instagram

Adonis > Picasso don’t @ me 💙🎄

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on