E PLANIFIKUAR? Monika dhe Fifi vendosin të tregojnë të vërtetën e ”luftës” mes tyre – AlpeGossip
E PLANIFIKUAR? Monika dhe Fifi vendosin të tregojnë të vërtetën e ”luftës” mes tyre

E PLANIFIKUAR? Monika dhe Fifi vendosin të tregojnë të vërtetën e ”luftës” mes tyre

Monika dhe Fifi ditën e djeshme planfikuan të provokojnë banorët duke inskenuar disa debate mes tyre.

Dyshja ka patur gjithnjë marrëdhënie tepër të mira dhe për banorët ishte shumë e vështirë të ishin spektatorë të konflikteve të tyre.

Ato kanë shfrytëzuar momentet kur shumica prej banorëve kanë qënë prezent për të nisur‘’luftrat’’ mes tyre.

Pas më shumë se dy ditësh, Monika dhe Fifi kanë vendosur t’i japin fund lojës së tyre.

Ato kanë vendosur që t’i tregojnë banorëve të vërtetën, duke i sqaruar se gjithçka ishte e stisur.

Meraku i Moniks dhe Fifit tanimë është vetëm reagimi i banorëve.