Luana publikon këngën e Getoarit dhe Majkut, fansat vënë re detajin që po i çudit të gjithë! A i kanë blerë klikimet? – AlpeGossip
Luana publikon këngën e Getoarit dhe Majkut, fansat vënë re detajin që po i çudit të gjithë! A i kanë blerë klikimet?

Luana publikon këngën e Getoarit dhe Majkut, fansat vënë re detajin që po i çudit të gjithë! A i kanë blerë klikimet?

Bashkëpunimet e Getoar Selimit dhe Majk kanë rezultuar gjithnjë shumë të pëlqyera nga publiku dhe këtë e tregojnë qartë klikimet, pasi “S’jena Mo” numëron reth 44 milionë shikime në Youtube ndërsa “Ajo” 60 milionë.

Pasditen e sotme është publikuar bashkëpunimi i tretë i dy reperëve , këngë e cila mban titullin “Paris Milano” dhe me siguri do të na shoqërorë gjatë gjithë verës. Jo vetëm ritëm i bukur, por edhe klip interesant me makina të shtrenjta, atmosferë verore e ekzotike mes luksit dhe buzë pishinës, e një vajzë bukuroshe.

Shumë miq të reperave kanë shprehur mbështetjen ndaj tyre duke u publikuar këngën e një prej tyre, Luana Vjollca.

Moderatorja seksi e ka publikuar në Instagram, por fansat kanë vënë re një detaj, që në momentin e publikimit ka 35 klikime dhe 635 pëlqime.

E nisur nga ky fakt, fansat kanë akuzuar Ghetto Geasyn dhe Majkun për blerje klikimesh. Por si qëndron e vërteta? Platforma YouTube nuk i tregon shifrat direkt pas publikimit, por do afër një orë të jetë në rregull nga trafiku i madh që mund të këtë kënga, kështu që aludimet e fansave nuk mund të jenë të vërteta.