PUPLA DHE NGJYRA TË “ËMBLA”/ Moderatoret bukuroshe u veshën kështu këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
PUPLA DHE NGJYRA TË “ËMBLA”/ Moderatoret bukuroshe u veshën kështu këtë javë (FOTO)

PUPLA DHE NGJYRA TË “ËMBLA”/ Moderatoret bukuroshe u veshën kështu këtë javë (FOTO)

Ndryshe nga dimri “tradicional” që jemi mësuar ta shohim në ngjyrat e veshjeve tashmë gjërat kanë ndryshuar.

Shohim se veshjet e vajzave të ekranit përbëhen nga ngjyrat e hapura dhe të “ëmbla” dhe pa dyshim mund të themi se janë mjaft të përditësuara me të rejat më të fundit nga moda.

Ashtu siç e kemi bërë traditë, ne ju sjellim moderatoret të veshura më mirë gjatë javës, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al. 

Nga bluja e ëmbël deri tek fustanet me pupla që janë trend i momentit kështu u veshën moderatoret këtë javë: