“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP mban vendin e parë në listë për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP mban vendin e parë në listë për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP mban vendin e parë në listë për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka postuar një foto  me kufje në vesh në një studio muzikore.Ajo ka marrë 90,524 like e ndjekur nga 1.7 M followersa.

Trejsi Sejdini15,520 like


Fjoralba Pionari 8,600 like

Arilena Ara 7,970 like
Jonida Vokshi 4,175 like