Ndjekësit e pyesin për shkollën dhe përgjigja e Kejvinës i tha të gjitha: Edhe një herë të… – AlpeGossip
Ndjekësit e pyesin për shkollën dhe përgjigja e Kejvinës i tha të gjitha: Edhe një herë të…

Ndjekësit e pyesin për shkollën dhe përgjigja e Kejvinës i tha të gjitha: Edhe një herë të…

Risia e fundit e Instagramit, për t’i bërë dikujt pyetje direkte në Instastory, i ka shtyrë fansat e Kejvina Kthellës të bëjnë disa pyetje interesante në lidhje me jetën e saj.

Një fans ka qenë i interesuar të dijë rreth shkollimit të velinës së emisionit “Xing me Ermalin”.

“Për çfarë ke studiuar”, e pyet ndjekësi ndërkohë që Kejvina i përgjigjet: “Edhe njëherë pyetjen të lutem”!

Nga kjo kuptojmë se Kejvina nuk ka studiuar dhe se nuk është e nevojshme një diplomë për t’u bërë një velinë.

Një tjetër ndjekës ka qenë i interesuar për të ditur se sa e gjatë është Kejvina dhe ajo i ka kthyer përgjigje duke i thënë, 180 cm.