NUK RRINË DOT LARG NJËRI-TJETRIT/ Shihni ç'bëjnë Marsela Çibukaj dhe Vitmar Masha në publik - AlpeGossip
NUK RRINË DOT LARG NJËRI-TJETRIT/ Shihni ç’bëjnë Marsela Çibukaj dhe Vitmar Masha në publik

NUK RRINË DOT LARG NJËRI-TJETRIT/ Shihni ç’bëjnë Marsela Çibukaj dhe Vitmar Masha në publik

Marsela Çibukaj njiihet për zërin e saj mjaft të veçantë dhe për këtë pëlqehet nga çdo grupmoshë. Ajo spikati që në ‘The Voice of Albania’ nga ku u rendit ndër më të mirat. Edhe sot Marsela vazhdon të mbetet aktive në industrinë muzikore dhe me koncerte të vazhdueshme.

Prej kohësh këngëtarja është në një lidhje me Vitmar Bashën. Së fundmi kanë dalë disa foto të dyshes ku duken shumë të afërt. Fotot janë siguruar nga ‘panoramaplus.al’ në ambientet e koncertit të Capital T.

Çifti më i ri i showbizit shqiptar nuk kanë ndaluar në asnjë moment së përqafuari dhe puthuri, e prej kësaj kuptojmë se gjërat janë shumë serioze midis tyre. Madje vetë Vitmari i ftuar në studio televizive ka zbuluar planet për një martesë të mundshme, por nuk ka bërë të ditur se kur do ndodhë.

Presim të reja nga dyshja e artistëve.