”SHPËTOJ PA U SHKRI PLASTIKA DHE KTË VERË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SHPËTOJ PA U SHKRI PLASTIKA DHE KTË VERË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SHPËTOJ PA U SHKRI PLASTIKA DHE KTË VERË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Ronela Hajati ka postuar një foto të shkëputur nga ditëlindja e saj ku duket me të vërtetë seksi. Pjesa më e madhe e ndjekësve e kanë komplimentuar por njëra nuk mendon se foto e Ronelës është aq e vërtetë.

Ilda Bejleri ka postuar një video në Instagramin e saj ku në një moment duket se po sheh tek një celular. Dy nga ndjekësit e saj nuk e kanë lënë tu iki një detaj i vogël…

Fjolla Morina ka publikuar në rrjetin e saj social një foto ku duket seksi dhe e veshur me një fustan të shkurtër. Një pjesë e komentuesëve kanë patur shumë shqetësime nga kjo foto… /AlpeGossip.al