EMRI SHQIPTAR QË “ÇMENDI” CEREMONINË E GOLDEN GLOBES/ Bëhet fjalë për… (FOTOT) – AlpeGossip
EMRI SHQIPTAR QË “ÇMENDI” CEREMONINË E GOLDEN GLOBES/ Bëhet fjalë për… (FOTOT)

EMRI SHQIPTAR QË “ÇMENDI” CEREMONINË E GOLDEN GLOBES/ Bëhet fjalë për… (FOTOT)

Dje u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve Golden Globe.

E ndërkohë mes shumë prej personaliteteve dhe artistëve botërorë, u spikat dhe një emër shqipytar.

Nuk bëhet fjalë për aktor apo aktore, por për stilistin Valdrin Sahiti, i cili ka veshur një prej modeleve më të njohura Iskra Lawrence.

Ajo u shfaq me dy fustane përrallore të stilistit shqiptar në after party-n e Golden Globes.

I pari ishte një fustan sateni me ngjyrë bojëqielli, ndërsa i dyti ngjante me një fustan princeshash me fruda nga koka te këmbët.

Ishte vetë Valdrini ai i cili postoi në Instastory një artikull të Daily Mail, ku modelja lëvdohej për pamjen e saj magjepsëse.