CEREMONI VIP/ Eni Koçi flet për herë të parë për dasmën me Genc Prelvukajn – AlpeGossip
CEREMONI VIP/ Eni Koçi flet për herë të parë për dasmën me Genc Prelvukajn

CEREMONI VIP/ Eni Koçi flet për herë të parë për dasmën me Genc Prelvukajn

Vetëm disa javë pas bërjes publike të lidhjes së tyre të dashurisë, portalet u mbushën me lajmin se këngëtarja Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj do të martohen këtë vit të ri 2019.

Megjithatë, në një postim në Instastory, Eni i ka mohuar këto lajme, duke treguar se në fakt çifti nuk i preferonte ceremonitë.

“Të zotët e punës nuk dinë gjë. Ju po e organizuat vijmë ne, por ceremonitë nuk i kemi me shumë qejf.”- ka shkruar Eni në postimin e saj në rrjetin social Instagram.