Bella Hadid tregon foton më epike që keni parë, Marilyn Monroe në një pozë topless (FOTO) – AlpeGossip
Bella Hadid tregon foton më epike që keni parë, Marilyn Monroe në një pozë topless (FOTO)

Bella Hadid tregon foton më epike që keni parë, Marilyn Monroe në një pozë topless (FOTO)

Është e njohur në botën e showbizz-it si një nga modelet më të suksesshme të momentit dhe pozat e saj për disa nga magazinat më prestigjioze e kanë bërë të jetë e admiruar në sytë e publikut botëror.

Shumë aktive në Instagram, modelja seksi nuk ngurron të na tregojë shpesh momente nga eventet në të cilat merr pjesë dhe gjithashtu na ka treguar sukseset e shumta me të cilat ka triumfuar në karrierën e saj.

Së fundmi me një postim në Instastory, Bella ka treguar një imazh vërtet epik ku shfaqet diva Marilyn Monroe në një pozë topless.

Pa fjalë, Marilyn thjesht një ikonë!