“BABI DO MË VRAS KUR TA SHOHË”/ Balerina shqiptare pendohet për foton e nxehtë (FOTO) – AlpeGossip
“BABI DO MË VRAS KUR TA SHOHË”/ Balerina shqiptare pendohet për foton e nxehtë (FOTO)

“BABI DO MË VRAS KUR TA SHOHË”/ Balerina shqiptare pendohet për foton e nxehtë (FOTO)

Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri prej disa ditësh ka nisur pushimet dhe nga atje ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Në foton e fundit Isida shfaqet duke pozuar e shtrirë përmbys teksa shkruan se babi do ta vrasë kur ta shohë.

“E di që babi do më vrasë sapo ta shohë këtë”, shkruan Isida.