KORONAVIRUSI/ Me bikini dhe në super formë, Roza Lati tregon si po e kalon karantinimin (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Me bikini dhe në super formë, Roza Lati tregon si po e kalon karantinimin (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Me bikini dhe në super formë, Roza Lati tregon si po e kalon karantinimin (FOTO)

Roza Lati, ashtu si të gjithë qytetarët është vetëizoluar në shtëpinë e saj këto ditë, duke zbatuar rregullat e vendosura për mospërhapjen e mëtejshme të koronavirusit Covid-19. Moderatorja ka postuar sot disa foto nga shtëpia ku shfaqet me rrobabanjo të verdha, flokët e kapur dhe shumë pak makeup.

Nuk mund të mos vihej re fakti që Roza duket në super formë dhe i ka ruajtur linjat edhe gjatë këtyre ditëve në shtëpi.

Moderatorja ka pozuar me qenushen e saj dhe shkruan: “Dita 16 e Karantines. Doli dielli nga ora 12:00 deri ne 14:00… Ne gocat e shpis morem rreze. Roza dhe Çaça Budalaça”.