EDHE MESHKUJT I THONË “TË DUA” NJËRI-TJETRIT/ Mozzik i shpreh dashurinë Getinjos për ditëlindje – AlpeGossip
EDHE MESHKUJT I THONË “TË DUA” NJËRI-TJETRIT/ Mozzik i shpreh dashurinë Getinjos për ditëlindje

EDHE MESHKUJT I THONË “TË DUA” NJËRI-TJETRIT/ Mozzik i shpreh dashurinë Getinjos për ditëlindje

Edhe vëllezërit ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit në publik me fjalë të ëmbla!

Këtë na e tregoi reperi Mozzik, i cili ka festë në shtëpi!

Vëllai i tij Getinjo feston sot ditëlindjen dhe nuk ka munguar urimi i Mozzik.

Reperi i uron shëndet vëllait të tij ndërsa nuk ngurron aspak t’i shprehë dashurinë me fjalët “Të dua”.

“Urime ditëlindja vëllai im i vetmi dhe i vërteti. Zoti na dhëntë shëndet e sukses së bashku. Të dua”. Pas këtij momenti, fansat kanë nxituar menjëherë t’i shkruajnë mesazhe të tjera, duke i kujtuar se është reperi i tyre i preferuar.

Mozzik dhe Getinjo kanë një marrëdhënie mjaft të ngushtë! Edhe gjatë skandalit me Loredanën pas akuzave të mashtrimit të çiftit zviceran, Getinjo i qëndroi pranë Mozzik-ut dhe e mbështeti gjatë gjithë kohës.