NUK PO E SHEH? Tuna fsheh një surprizë pas kësaj fotoje SEKSI dhe ne mezi po presim - AlpeGossip
NUK PO E SHEH? Tuna fsheh një surprizë pas kësaj fotoje SEKSI dhe ne mezi po presim

NUK PO E SHEH? Tuna fsheh një surprizë pas kësaj fotoje SEKSI dhe ne mezi po presim

Me sa duket, fotoja provokuese e këngëtares Tuna Sejdi e paska një qëllim.

Këngëtarja po përgatitet të vijë fuqishëm këtë fundvit, jo me një por me një varg këngësh që do të publikohen për festat e fundvitit.

Ajo shënoi rikthimin me dy projekte që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve, “Chonga”dhe “Maria”, por duket se këtë vit, fansat e Tunës nuk do të mjaftohen me kaq.

“Prive”raporton sot se Tuna po përgatit një album me këngë në formatin akustik, brenda të cilit këndohet live bashkë me bandën që ka zgjedhur.

Imazhi i fundit i publikuar në Instagram, është shkëputur nga seti i xhirimeve, që duken të jenë tepër interesante.

Tuna shfaqet e veshur me të zeza dhe shumë seksi teksa ekspozon këmbët.

“Po shkëlqej me highlighter nuk po e sheh?”, shkruan këngëtarja, e cila duket se do ta djegë fare këtë fundvit.

View this post on Instagram

Estoy brillando con highlighter ¿ No lo ves ?

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on