NGA THEKËT TEK PELERINAT/ Këto janë trendet e modës që duhet të dini për 2019 (FOTO) – AlpeGossip
NGA THEKËT TEK PELERINAT/ Këto janë trendet e modës që duhet të dini për 2019 (FOTO)

NGA THEKËT TEK PELERINAT/ Këto janë trendet e modës që duhet të dini për 2019 (FOTO)

2019-ta do të jetë interesante dhe kjo pasi të gjitha trendet e modës më popullore janë fantastike. Po flasim për pantallona çiklisti, ngjyra neon, veshje rozë dhe të kuqe dhe kostume me printe. Më poshtë ju paraqesim të gjitha trendet fantastike më popullore të modës që do i shihni kudo vitin tjetër.

 

Veshjet e ngjyrosura vetë!

Pantallonatve shkurtra të çiklizmit!

Bluzet me një shpatull!

Gërshetim printesh!

 

Ngjyrat neon!

 

Një version i ri i xhaketës së safarit!

 

Veshja me tonalitetet e një ngjyre të caktuar!

 

Stili shumëngjyrësh me thekë!

 

Pelerinat!

 

Veshjet e thurura me dorë!

 

Veshjet me ngjyrë rozë dhe të kuqe!

 

Pantallonat Bermuda!

 

Printet me kuadrata si fusha e lojës së shahut!