Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” vajzat e tjera shqiptare: Jam femra më e… – AlpeGossip
Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” vajzat e tjera shqiptare: Jam femra më e…

Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” vajzat e tjera shqiptare: Jam femra më e…

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më joshëse në ekranin shqiptar. Jo vetëm moderatore, por atë e kemi parë edhe si këngëtare dhe projektet që ka realizuar kanë rezultuar të suksesshme.Shumë e përfolur në mediat shqiptare, ndërkohë që tani për moderatoren seksi kanë shkruajtur edhe mediat e huaja.

Luana Vjollca është bërë pjesë e revistës së njohur “ONN Network”.

Në fillim të intervistës gazetari ka shkruar se Luana, është një person karizmatik, e cila ja ka dalë mbanë vetë, falë karrierës dhe talentit. Intervista është e gjatë dhe moderatorja ka ndarë në këtë revistë mjaft detaje nga karriera e saj. Gjithashtu ndër të tjera ka treguar se puna dhe talenti i saj e kanë bërë të jetë një femër me më shumë influencë në Shqipëri.

“Në Shqipëri ja kam dalë mbanë të jem një femër me më shumë influencë në rrjetet sociale, sidomos në ‘Instagram’, ku profili im arrin 16 milionë shikime në një javë”,- ka thënë Luana ndër të tjera.