DO TË BËJË NAMIN/ Kida realizon ëndrrën e saj të madhe – AlpeGossip
DO TË BËJË NAMIN/ Kida realizon ëndrrën e saj të madhe

DO TË BËJË NAMIN/ Kida realizon ëndrrën e saj të madhe

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, ka realizuar së fundmi një ëndërr! Ajo po bashkëpunon me shtëpinë më të madhe botërore të muzikës, “Sony Music France/Kolumbia”, e cila ka në menaxhim emra të njohur si Beyonce, Adele, Celine Dion etj.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë këngëtarja përmes disa postimeve të bëra në Instastory. Ajo ka publikuar foto krah menaxherëve të shtëpisë diskografike dhe shkruan se “Sony” është familja e saj.

Të shumtë janë miqtë, kolegët dhe fansat që e kanë uruar Kidën për këtë arritje dhe me siguri që kënga e rradhës do bëjë namin!