E DINIM BEQARE/ Por ish-Missi shqiptar na habit: Jam e martuar, kam dy fëmijë – AlpeGossip
E DINIM BEQARE/ Por ish-Missi shqiptar na habit: Jam e martuar, kam dy fëmijë

E DINIM BEQARE/ Por ish-Missi shqiptar na habit: Jam e martuar, kam dy fëmijë

Pasditen e djeshme e ftuar në “Ftesë në 5”, me Bieta Sulon, ishte ish-missi shqiptar, Silvana Bushati. Ajo ka zbuluar një të fshehtë të madhe nga jeta private: është e martuar dhe për më tepër ka dy fëmijë.

Bashkë me të në studio ishte dhe vajza e saj 4 vjeçare. Silvana ka treguar se është prezantuar në statusin e beqares sepse nuk ka dashur ta ekzpozojë familjen në rrjete sociale dhe në media, pra ka preferuar të ruajë privatësinë e tyre.

“Jetën private e kam mbajtur shumë për veten time, duke qenë se njerëzit komentojnë, flasin, për shumë kohë kam vendosur që jetën private ta kisha vetëm për veten time”, është shprehur ajo.