“A DO MBASH MË KATIN, A DO BËHESH…”/ Bes Kallaku i dedikon këngë Xhensilës? – AlpeGossip
“A DO MBASH MË KATIN, A DO BËHESH…”/ Bes Kallaku i dedikon këngë Xhensilës?

“A DO MBASH MË KATIN, A DO BËHESH…”/ Bes Kallaku i dedikon këngë Xhensilës?

Prej disa kohësh po përflitet një ndarje mes aktorëve të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Kjo u aludua në media por asnjë nga palët nuk dha një burim. Kës radhe ka qenë Besi në një rrëfim të fundit në një program që janë të ndarë dhe se sa fëmijë janë me Xhensilën.

Ditën e Besi ka publikuar këngën e tij të re, një këngëtaren me këngëtaren Eli Malaj. Ama teksti i kësaj kënge është shkruar nga vetë ai dhe komentuar nga Besi si ‘tekst shpirti’ është nënkuptuar se tregon gjendjen emocionale të Besit momentalisht. Kënga është nga fansat si dedikuar për ish-parnteren e tij Xhensilën për shkak të ndarjes së tyre.

Nga mosmirenjohja, une ta ktheva shpinen, a do mbash mekatin-a do bësh shpirtn…”,