VETËM 19 VJEÇ/ Vajza e Johnny Depp në lidhje me aktorin kandidat për çmimin “Oscar” – AlpeGossip
VETËM 19 VJEÇ/ Vajza e Johnny Depp në lidhje me aktorin kandidat për çmimin “Oscar”

VETËM 19 VJEÇ/ Vajza e Johnny Depp në lidhje me aktorin kandidat për çmimin “Oscar”

Vajza e aktorit Johnny Depp, Lily, 19-vjeçe është dashuruar me aktorin katër vite më të vjetër që ishte në garë për çmimin Oskar këtë vit me filmin “Hidden Love”.

Lily është vajza e Depp me ish-bashkëshorten e tij të parë, këngëtaren e njohur franceze Vanessa Paradis.

Vajza e aktorit, Lily Rose Depp është në një marrëdhënie me aktorin e shumëkërkuar, Timothy Chalamet.

Mediat e huaja po shkruajnë për këtë lidhje, ndërsa Lily dhe Timothy vazhdojnë karrierat e tyre respektive