PLAS DEBATI/ Polici grek puthet në buzë me refugjatin para flamurit helen – AlpeGossip
PLAS DEBATI/ Polici grek puthet në buzë me refugjatin para flamurit helen

PLAS DEBATI/ Polici grek puthet në buzë me refugjatin para flamurit helen

Sipas mediave greke oficeri i policisë është një aktivist i njohur i të drejtave të komunitetit LGBT, por shumë grekë janë indinjuar nga fakti që puthet me refugjatin poshtë flamurin grek dhe pikërisht pak ditë para se të festohej dita e madhe kombëtare e 28 tetorit.
Një debat mjaft i fortë ka shpërthyer në Greqi pas publikimit në rrjetin social Instagram të një fotoje ku një oficer i policisë greke puthet në buzë me një refugjat.

Sipas mediave greke oficeri i policisë është një aktivist i njohur i të drejtave të komunitetit LGBT, por shumë grekë janë indinjuar nga fakti që puthet me refugjatin poshtë flamurin grek dhe pikërisht pak ditë para se të festohej dita e madhe kombëtare e 28 tetorit.

“Dhe pastaj ju prisni që ky t’ju mbroj”, ka shkruar një komentues duke publikuar foton e puthjes pasionante midis oficerit të policisë greke dhe refugjatit.