“NA FIKSUAN KEQ”/ Këto janë aksesorët që pamë kudo në “Javën e Modës” (FOTO) – AlpeGossip
“NA FIKSUAN KEQ”/ Këto janë aksesorët që pamë kudo në “Javën e Modës” (FOTO)

“NA FIKSUAN KEQ”/ Këto janë aksesorët që pamë kudo në “Javën e Modës” (FOTO)

A jeni gati për disa ide të reja veshjesh? Tendencat e reja nga Java e Modës na kanë  prezantuar me disa trende fantastike këpucësh, çantash dhe bizhuterish.

Nëse akoma keni dilema se çfarë duhet t’i shtoni veshjes tuaj çdo ditë, njihuni me këto 5 elementë fashion që na mahnitën të gjithëve.

1.Çizmet me printe gjarpri

2.Çanta e vogla ngjyrë kafe

3.Sandale me rripa të hollë

4.Bizhuteritë me guaska

5.Kapelet kovë