U NDA NGA LOREDANA/ Mozzik vendos të bëjë tatuazhin me mesazhin domethënës (FOTO) - AlpeGossip
U NDA NGA LOREDANA/ Mozzik vendos të bëjë tatuazhin me mesazhin domethënës (FOTO)

U NDA NGA LOREDANA/ Mozzik vendos të bëjë tatuazhin me mesazhin domethënës (FOTO)

Mozzik këngëtari i famshëm shqiptar, kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për mediat rozë dhe kjo për shkak ndarjes nga Loredanat, gjë të cilën vetë reperja e konfirmoi me anë të një postimi në Instagram.

Reperi i dashur njihet shumë për lidhjen e ngushtë që ka me të bijën Hanën. Këtë herë, ai ka vendosur ta shprehë dashruinë e madhe për vogëlushen e tij me anë të një tatuazhi. Mozzik ka zgjedhur të bëjë tatuazh në dorë portretin e të voglës së tij.

Ai e ka publikuar këtë gjë në rrjetin e tij social dhe komentet pozitive nuk kanë munguar. /AlpeGossip.al